Camon Salmon Treats - Мини Лакомство для кошек (курица и лосось) - 0.060kg Piegādes laiks 1 darba diena

 
AF104
    ID товара 861657
2.13
(Включая налог)
В наличии
Товар доступен: 06/05/2021
+
  Отложить  
Доставка
Оплата
Garšīgas mencu sviestmaizes, vistas, aknas, ar taurīnu, bez konservantiem , ideāls papildinošs ēdiens pieaugušiem kaķiem.

KĀPĒC TAURINA?
Taurīns ir ļoti svarīga aminoskābe kaķu uzturā
. Atšķirībā no cilvēkiem un gandrīz visiem citiem dzīvniekiem kaķu organisms faktiski spēj saražot tikai nelielu daudzumu, kas var būt nepietiekams tā izdzīvošanai. Šī iemesla dēļ ir svarīgi, lai taurīna daudzums, ko dabiski ražo kaķis, būtu bagātināts ar daudzumu, kas rodas no kaķu uztura un it īpaši no plēsēju barības daļas (patiesībā augi ar to nav aprīkoti).
Ja tas nenotiek, taurīna deficīts var izraisīt atbilstošas patoloģijas , kas galvenokārt ietekmē acu un sirds sistēmu .

Ļaujot kaķim uzņemt šīs gardās Kamona uzkodas, jūs viņam palīdzēsit integrēt ķermenī esošo taurīnu, tādējādi veicinot viņa labsajūtu.

Lietošanas instrukcijas: dodiet kaķiem, kas vecāki par 4 mēnešiem, kā garšīgu uzkodu jebkurā diennakts laikā no 1 līdz 10 gabaliņiem (aptuveni 1 gab. = 0,2 g) dienā atkarībā no lieluma, attiecīgi pielāgojot ikdienas barības devu. . Vienmēr atstājiet kaķim pieejamu trauku ar svaigu, tīru ūdeni. Pirms lietošanas noņemiet deoksidatora paciņu no iepakojuma. Pēc lietošanas cieši aizveriet iepakojumu. Uzglabāt vēsā, sausā vietā.

Страна производитель Italy

Сообщения не найдены

 
Возможно, вас это заинтересует
  • Хиты продаж
  • Самые популярные
  • Недавно просмотренные